.

مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی تاکید کرد؛

لزوم فراخوان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های خادمیاران سراسر کشور در دهه کرامت

مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی گفت: مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی باید در دهه کرامت همه خادمیاران رضوی را فراخوان دهند و از این ظرفیت خادمیاری برای خدمت‌رسانی به دلدادگان امام رضا(ع) استفاده کنند.

 1398/4/2 يكشنبه
  
2019-06-23T20:57:53+04:30

به گزارش آستان نیوز، علی‌اکبر عصارنیا در نشست هماهنگی برنامه‎های دهه کرامت 98 که با حضور مسئولان فرهنگی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌های کشور در مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه سیاست تولیت آستان قدس رضوی حجمی نیست بلکه کیفی است، اظهار کرد: مسئولان فرهنگی و مدیران نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌های کشور، برای اجرای طرح رواق رضوی در مراکز استان‌های کشور باید جنبه‌های مختلف این طرح را مورد بررسی و نظارت قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها، در دهه کرامت باید همه همت خود را برای اجرای صحیح و دقیق طرح رواق رضوی به کار بگیرند، گفت: مسئولان فرهنگی دفاتر نمایندگی همچنین باید حجم فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی را با مدیران دفتر نمایندگی جمع‌بندی و تکمیل نمایند.
مدیر مرکز امور خادمان آستان قدس رضوی ادامه داد: مسئولان دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی باید بر حسب توانایی و توانمندی برخی از ویژه برنامه‌هایی را که به مناسبت دهه کرامت تدارک دیده‌اند، در حاشیه نماز جمعه استان خود اجرا و پس‌از آن برنامه اصلی را در مرکز هر استان برگزار کنند.
وی با بیان اینکه اکنون طبق آمار 84 هزار خادمیار به صورت قطعی ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: ما مسئول به کارگیری خادمیارن هستیم بنابراین باید در دهه کرامت با جدیت از ظرفیت تمام خادمیاران رضوی استان‌ها استفاده شود تا ان‌شاءالله برنامه‌های دهه کرامت با کیفیت عالی انجام شود.
گفتنی است؛ مسئولان فرهنگی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌های کشور در پایان این نشست به بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و چگونگی بهره‌گیری از ظرفیت خادمیاران رضوی در دهه کرامت پرداختند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.