.

رویکرد آستان قدس رضوی در برنامه‌ها کیفیت محوری است

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی گفت: رویکرد آستان قدس رضوی در برنامه‌ها کیفیت محوری است.

 1398/4/3 دوشنبه
  
2019-06-24T17:11:58+04:30

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی در دیدار با اعضای کانون تخصصی خادمیاری خبر و رسانه استان اظهار کرد: در حال حاضر رویکرد آستان قدس رضوی در برنامه‌ها کیفیت محوری است.
وی با بیان اینکه شبکه خادمیاران آستان قدس رضوی در سطح کشور راه اندازی شده است، گفت: در این شبکه بیش از ۲۲۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند که در قالب 25 کانون خادمیاری تخصصی و چندین کانون خادمیاری محله‌ای در حال ساماندهی هستند.
حجت الاسلام نصیرایی افزود: این کانون‌ها در عرصه‌های مختلف محرومیت زدایی، اشتغال، صنعت، پزشکان، زیارت، کتاب و کتابخوانی، ورزشی، رسانه و ... فعالیت می‌کنند.
به گفته وی همچنين كانون‌های خادمیاری محله ای نيز در محلات فعاليت دارند که از مهمترین وظایف آنان ترویج فرهنگ و سیره رضوی، شناسایی دقیق و صحیح نیازها و ظرفیت‌های محله، شناسایی اقشار آسیب پذیر محله و امداد و کمک‌رسانی به مستمندان محله با مشارکت خادمیاران کانون‌های تخصصی رضوی است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی ادامه داد: هدف این است که خادم و مخدوم را به هم متصل کنیم تا از ظرفیت آحاد جامعه تحت لوای امام رضا(ع) خدمات در سراسر جامعه گسترده شود.
وی با تاکید بر اینکه اکنون جامعه رضوی تشکیل شده است، عنوان کرد: باید این جامعه به گونه¬ای موثر باشد که با کمک خود مردم به بخش قابل توجه ای از نیازها و مشکلات بپردازیم.
حجت الاسلام نصیرایی با اشاره به اهمیت فعالیت کانون تخصصی رسانه برای ترویج فرهنگ رضوی در سطح جامعه، گفت: باید این کانون تخصصی چشم انداز و نقشه راه متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای استان ترسیم کند و تقسیم کار شود تا بتوانند خدمت رسانی صادقانه ای داشته باشند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی بیان کرد: امام رضا(ع) در حدیثی فرمودند: «اگر مردم دنیا با زیبایی‌های کلام ما آشنا شوند به یقین از ما تبعیت می‌کنند.»
وی بر حضور بیشتر و موثرتر جوانان برای فعالیت در کانون‌‌های خادمیاری و دفتر آستان قدس رضوی استان تاکید کرد و افزود: در سال جاری تمرکز ویژه آستان قدس رضوی به خدمت رسانی به استان‌های سیل‌زده در سطح کشور است و استان خراسان جنوبی نیز جزو این استان‌های معین محسوب می‌شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی در پایان تاکید کرد: اگر درست کار و خدمت رسانی شود در بازه زمانی کمتر از 10 سال می توان چهره محرومیت استان را تغییر داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.