.

از سوی به‌نشر؛

چاپ دوم کتاب «در سال‌های دور» منتشر شد

چاپ دوم کتاب «در سال‌های دور» توسط به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در هزار نسخه منتشر شد.

 1398/4/3 دوشنبه
  
2019-06-24T17:34:22+04:30

به گزارش آستان‌نیوز، چاپ نخست این اثر در سال 1395 توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در قطع رقعی با جلد شومیز در هزار نسخه چاپ و منتشر شده است که در حال حاضرمجموع شمارگان چاپ شده این اثر به ۲ هزار نسخه می‌رسد.
این کتاب به قلم حسن احمدی نوشته شده و به معرفی ابعاد مختلف زندگی حضرت رضا(ع) در قالب یک داستان تخیلی می‌پردازد .
رمان«در سال‌های دور»، روایت زندگی امام رضا(ع) از مدینه تا خراسان به شکل قصه ‌است که مراحل و زندگی امام رضا(ع) از دید «مینو» و «حبیب»؛ شخصیت‌های اصلی این داستان که علاقه‌زیادی به خادم شدن در حرم امام رضا(ع) دارند، برای خوانندگان بیان می‌شود.
داستان این کتاب از مقابل ضریح امام هشتم(ع) و با دغدغه‌های حبیب، در حرم امام رضا(ع) آغاز می‌شود، در طول روایت داستان، حبیب چندین نوبت به مشهد سفر می‌کند که در یکی از سفرها، مینو همسرش با او همراه می‌شود . آن‌ها تصمیم می‌گیرند با قطار به مشهد بیایند که در این قطار بچه‌های ناشنوایی از تهران، حضور دارند. ماجراهایی در طول راه و گرفتاری در برف و بوران اتفاق می‌افتد که با گذشته شخصیت اصلی داستان ارتباط دارد.
در فواصل این ماجراها و ماجراهایی که در کل داستان پیش می‌آید، خواننده با ابعاد مختلف زندگی امام رضا(ع) و رنج‌هایی که آن حضرت در زندگی و دوران امامت خود تحمل کردند، آشنا می‌شود.
این اثر در قطع رقعی و شمارگان هزار نسخه منتشر شده و در فروشگاه‌های به‌نشر در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.