.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد؛

اجرای ویژه برنامه «رواق رضوی» در استان‌های سراسر کشور همزمان با دهه کرامت

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی از اجرای ویژه برنامه «رواق رضوی» در مراکز استان‌های سراسر کشور به همت دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی خبرداد.

 1398/4/3 دوشنبه
  
2019-06-24T18:10:53+04:30

حجت الاسلام والمسلمین محسن بذرگری هاشمی در حاشیه نشست هماهنگی برنامه‌های دهه کرامت 98 در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، با اشاره به اینکه دهه کرامت و ولادت حضرت رضا(ع) در صدر مناسبت‌های ویژه آستان قدس رضوی قرار دارد، اظهار کرد: این نشست هماهنگی با حضور مسئولان فرهنگی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌های کشور در سطح ملی و با هدف ایجاد هماهنگی بین مسئولان و مجریان این ویژه برنامه‌ها در ایام دهه کرامت صورت گرفته است.
وی ادامه داد: مسئولان فرهنگی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌های کشور در قالب این نشست در مشهد دور هم جمع شده‌اند، تا در راستای برگزاری با کیفیت ویژه برنامه‌های دهه کرامت با یک دیگر در زمینه جزئیات برنامه هماهنگ شوند تا بتوانیم برنامه‌ای جامع و کامل در مرکز تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها در دهه کرامت اجرا کنیم.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه ویژه برنامه ملی «رواق رضوی» به عنوان یک برنامه اختصاصی در ایام دهه کرامت در مرکز سایر استان‌های کشور از سوی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد، گفت: در این طرح یک پایگاه ویژه با محوریت سیره و معارف رضوی در قالب نمایشگاه کتاب‌های مرتبط با سیره امام رضا(ع) و معارف رضوی پیش بینی شده است تا مردم با معارف حضرت رضا(ع) بیش از پیش آشنا شوند.
حجت الاسلام بذرگری هاشمی خاطرنشان کرد: طرح «رواق رضوی» برای نخستین بار از سوی آستان قدس رضوی در دهه کرامت به صورت ملی برگزار می‌شود و در قالب این طرح حتما از ظرفیت خادمیاران رضوی استان‌های سراسر کشور بهره‌گیری خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.