.

طی 3 ماهه نخست سال توسط شرکت خمیرمایه رضوی رقم خورد؛

تولید خميرمايه تر و خشك رضوی با بالاترین کیفیت بهداشتی بیش از ظرفیت اسمی

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی از تولید خميرمايه تر و خشك بیش از ظرفیت اسمی این کارخانه طی 3 ماه نخست سال جاری خبر داد.

 1398/4/4 سه‌شنبه
  
2019-06-25T10:42:55+04:30

احسان اژدری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این شركت از ابتدای سال جاری عليرغم مشكلات موجود در خصوص تأمين مواد اوليه، بودجه را به صورت 100 درصدی محقق کرده است.
وی ادامه داد: راندمان توليد شرکت از طریق بهبود و نوسازی و تهيه دستگاه‌هاي زير‌ساختي توليد طی سال‌هاي 95 تا 98 با هزينه‌اي بالغ بر 40 ميليارد ريال‌، بهبود مناسبي يافته است.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به رعایت استانداردهای بهداشتی در خط تولید محصولات گفت: توليد خميرمايه با موجود زنده و مخمر ساكارومايسس سروزيه سر و كار دارد، و از الزامات بهداشتي بسيار سختي در توليد برخوردار است که با نظارت روزانه مسئولان فني و كيفي در حال انجام بوده و prps ها و امتيازدهي توسط اداره نظارت مواد غذایي انجام مي‌شود.
اژدری با بیان این که در شرکت خمیرمایه رضوی به طور مرتب، اقدامات بهينه‌سازي زير‌ساخت توليد و فنی و همچنين پيگيري‌هاي بهداشتي در حال ارتقاء است افزود: خوشبختانه شركت در سال گذشته موفق به كسب رتبه برتر رعايت الزامات بهداشتي با ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی شده است.‌
وی ادامه داد: در سال جاري تعويض تمامی سراميك‌هاي كف سالن توليد و همچنین بهينه‌سازي انبارها، بهبود سيستم‌هاي شست و شو و cip دستگاه‌ها، كنترل‌هاي ميكروبي نقاط بحراني و اخذ و تمدید گواهي‌نامه‌هاي iso14001:2015 ، iso45001:2018 و iso9001:2015 انجام شده است.‌
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای افزایش کیفیت و کمیت محصولات در سال 1398 تصریح کرد: برنامه افزايش ظرفيت توليد با استفاده از منابع داخلي جزء اولويت‌های شرکت خمیرمایه رضوی به شمار می‌رود که در این بین، نصب فرمانتور پنجم در اولويت بوده و بخش مهمي از زير‌ساخت‌ها از جمله خريد كوره بخار، ‌فيلتر وكيوم‌ها و تأسيسات هوادهي انجام شده است.
اژدری ادامه داد: در حوزه كيفيت نیز به طور مرتب گلوگاه‌ها، شناسایي شده و در حال برطرف شدن است؛ به گونه‌ای که طی 3 سال گذشته كمترين محصول برگشتي و عدم انطباق با ويژگي‌ها را داشته‌ایم.
وی با بیان این که مهم‌ترين شاخص رشد كيفيت، خريد مواد اوليه با كيفيت است، افزود: همچنین اقدامات مربوط حين فرآيند توليد، بهبود فرمولاسيون و تعميرات لازم در حال پيگيري و انجام است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.