.

مرتضی دهقانی خبر داد؛

آغاز ارزیابی و پایش عملکرد سه ‌ماهه اول مؤسسات سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

مدیر ارزیابی و نظارت راهبردی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: ارزیابی و پایش عملکرد سه ‌ماهه اول سال 98 مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی آغاز شد.

 1398/4/4 سه‌شنبه
  
2019-06-25T11:14:29+04:30

مرتضی دهقانی مدیر نظارت و ارزیابی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در گفتگو با آستان نیوز اظهار کرد: بر اساس مصوبه 29 خرداد ماه شورای مدیران سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، ارزیابی و پایش عملکرد سه ‌ماهه اول سال 98 مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی آغاز شده است.
وی ادامه داد: هدف از ارزیابی و پایش مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی تنها یادآوری عملکرد نیست بلکه معطوف بر"بهبود عملکرد" این نقش‌آفرینی انجام خواهد شد و هدف عمده آن آموزش و رشد و بهبود و بهسازی افراد و مؤسسات و مراکز خواهد بود. به طوری که نقش ارزیابی‌کنندگان، مشورت‌دهندگی و تسهیل‌کننده عملکرد است.
مدیر ارزیابی و نظارت راهبردی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: پیامدهای این ارزیابی و پایش مجموعه‌ها باید انگیزش مستمر بهبود کیفیت، خدمات و فعالیت را در مجموعه تقویت کند.
دهقانی عنوان کرد: ارزیابی و پایش مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی در قالب 11 گروه سه ‌نفری متشکل از یکی از مدیران مؤسسات و مراکز ذیل سازمان فرهنگی،کارشناس خبره ستادی و خاد‌میار ارزیاب انجام می‌شود. این برنامه از 3 تیر ماه آغاز شده و تا 12 تیر ماه ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه ارزیابی و پایش مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در چهار دوره زمانی دو روزه انجام می‌شود، بیان کرد: در دوره اول بنیاد فرهنگی رضوی، موسسه تربیت‌بدنی و موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی، در دوره دوم ارزیابی و پایش مربوط به مركز بانوان و امور خانواده، موسسه آفرینش‌های هنری، موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، در دوره سوم سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی شرکت به‌نشر، موسسه جوانان و تشکل‌های انقلابی و در دوره چهارم مرکز قرآن کریم و موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی مورد ارزیابی و پایش قرار خواهند گرفت.
دهقانی خاطرنشان کرد: بهبود فرآیندهای اجرایی، امریه‌های تولیت معظم، تکالیف مجامع، برنامه عملیاتی مصوب، مشارکت و هم‌افزایی، بهره‌مندی از ظرفیت‌های خادم‌یاران، برنامه‌های ویژه حاشیه شهر و بررسی تمهیدات مؤسسات برای دهه کرامت امسال از جمله محورهای ارزیابی و پایش مؤسسات و مراکز سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.