.

ویژه برنامه جشن میلاد حضرت رضا(ع) با حضور زائران اردوزبان در حرم رضوی برگزار شد

ویژه برنامه جشن میلاد حضرت رضا(ع) با حضور زائران اردوزبان از کشورهای هند و پاکستان در رواق کوثر حرم رضوی برگزار شد.

 1398/4/20 پنجشنبه
  
2019-07-11T17:25:47+04:30

به گزارش آستان نیوز، رئیس اداره امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی اظهار کرد: همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س)، جشن‌های دهه کرامت هر شب بعد از نماز مغرب و عشا و با حضور گسترده زائران اردوزبان در رواق کوثر برگزار می‌شود.
حسین غلامپور تشریح سیره تربیتی و اخلاقی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) را مهمترین رکن جشن‌های دهه کرامت عنوان کرد و گفت: سعی شده در این ویژه برنامه‌ها به وضعیت سیاسی و اجتماعی دوران امام رضا(ع) و ویژگی‌های علمی عالم آل محمد(ص) پرداخته شود.
وی افزود: برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء، قرائت قرآن، ادعیه و زیارت حضرت رضا(ع)، مداحی و مولودی خوانی از برنامه‌هایی تدارک دیده شده در این ویژه برنامه‌هاست.
غلامپور اظهار کرد: سخنران ویژه این مراسم نیز سید نورعین حیدر رضوی از کارشناسان مذهبی کشور پاکستان است که هر شب به تبیین موضوعی پیرامون «حضرت امام رضا(ع) مرکز وحدت، همدلی و کرامت انسانی، اصحاب پرورش یافته مکتب رضوی، سیره تربیتی و معارف اخلاقی، اخلاق فردی و اجتماعی و ولایت عهدی امام رضا(ع)» می‌پردازد.
وی عنوان کرد: همزمان با هفتمین شب از دهه کرامت تولیت آستان قدس رضوی با حضور در این ویژه برنامه ضمن تبریک این ایام، در جمع زوار اردوزبان به ایراد سخن پرداخت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.