.

سنندج به میزبانی کاروان زیر سایه خورشید رفت

کاروان زیر سایه خورشید حامل پرچم متبرک حضرت امام رضا(ع) مورد استقبال با شکوه کردستانی‌ها قرار گرفت.

 1398/4/20 پنجشنبه
  
2019-07-11T19:11:43+04:30

به گزارش آستان نیوز، خدام کاروان زیر سایه خورشید پس از ورود به شهر سنندج و عطر‌افشانی گلزار شهدا، با نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان دیدار کردند.
آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی؛ نماینده ولی فقیه کردستان در جمع خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) با اشاره به احادیث نبوی، روایات و فرمایشات امام شافعی(رض) گفت: حب پیامبر(ص) و خاندان ایشان، راه رسیدن به سعادت دنیا و آخرت است.
وی افزود: امام رضا(ع) نه تنها مورد احترام همه مسلمانان ایران است بلکه مذاهب دیگر نیز به مقام بزرگ ایشان ارادت خاصی دارند.
نماینده ولی فقیه کردستان درباره اشعار امام شافعی در خصوص پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت ایشان بیان کرد: اهل سنت، همواره ارادت خاصی به این امام بزرگوار دارند و برای رسیدن به حاجاتشان به زیارت امام رضا‌(ع) می‌روند و به ایشان متوسل می‌شوند.
در ادامه خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) به همراه بیرق مبارک آن حضرت به سپاه بیت‌المقدس کردستان رفتند و پس از ادای احترام کارکنان ابن مجموعه به بیرق مبارک امام رضا(ع)، آن را به مقصد سروآباد بدرقه کردند.
دیدار با علما و ائمه جمعه، حضور در بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران، حضور در امام‌زاده پیرمحمد، بازدید از مناطق صفر مرزی، حضور در سرای سالمندان و برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره رضوی در شهرستان‌های مختلف از جمله برنامه‌های حضور خدام آستان قدس رضوی در کردستان به شمار می‌رود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.