.

هم‌زمان با روز ملی عفاف و حجاب صورت گرفت؛

بررسی جنبه‌های مذهبی و اجتماعی اهمیت حجاب و عفاف در کتاب «گلپوش»

به مناسبت فرا رسیدن روز ملی عفاف و حجاب جنبه‌های مذهبی و اجتماعی اهمیت حجاب و عفاف در کتاب «گلپوش» به همت اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی بررسی شد.

 1398/4/21 جمعه
  
2019-07-12T16:06:57+04:30

به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به منظور بزرگداشت 21 تیر ماه سالروز قیام خونین مسجد گوهرشاد و روز ملی عفاف وحجاب کتابی با عنوان «گلپوش» تولید و منتشر کرد.
این اثر با قلم امیر عباس‌زاده پهلوان با زبانی ساده و روان و نگاهی جامعه‌شناسانه نسبت به مسائل امروز دختران نوجوان و جوان، به بررسی جنبه‌های مذهبی و اجتماعی اهمیت حجاب و عفاف پرداخته و ضمن ارائه مصادیق انحرافات اجتماعی بر اساس آموزه‌های اسلامی، ‌ل‌های مختلفی را به مخاطبان ارائه داده است.
گلپوش توسط انتشارات زائر رضوی‌(معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی) به چاپ رسیده و یکی از هدایای ویژه دهه کرامت رضوی به زائران حرم ملکوتی حضرت رضا(ع) خواهد بود.
روش‌های دریافت کتاب، شامل دانلود از طریق مراجعه به سایت‌razaviarchive.aqr.irو دانلود از طریق مراجعه به کانال تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی در تمامی پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرسrazavi_tv@ یا شرکت در مراسم حرم مطهر و يا مراجعه به كيوسك‌های اطلاع‌رسانی فرهنگی مستقر در سطح حرم مطهر رضوی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.