.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

تولید 13 عنوان کتاب با موضوع سبک زندگی رضوی ویژه دهه کرامت

به مناسبت گرامی‌داشت میلاد با سعادت امام مهربانی‌ها از سوی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی 13 عنوان کتاب با شمارگان 100 هزار نسخه با محوریت امام رضا(ع) ویژه دهه کرامت تولید شد.

 1398/4/21 جمعه
  
2019-07-12T16:12:56+04:30

به گزارش آستان نیوز، این کتاب‌ها با توجه به اهمیت تأمین نیازهای فکری و فرهنگی زائر‌ان و مجاوران حرم مطهر رضوی و با محتوای سبک زندگی رضوی متناسب با سنین مختلف از سوی اداره تولیدات فرهنگی وابسته به معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی تهیه، تولید و در ایام دهه کرامت منتشر شد.
این آثار در راستای بیان آداب زیارت ، اهمیت زیارت و وظایف زائر در هنگام حضور در حرم مطهر تدوین شده و در ایام میلاد امام مهربانی‌ها در اختیار زائران و مجاوران این آستان مقدس قرار گرفت.
کتاب‌های «چشمه حکمت رضوی» با موضوع تلخیص عیون اخبار‌الرضا(ع) به زبان‌های فارسی، عربی، عربی- فارسی به شمارگان 13 هزار نسخه، «دورتاب» با موضوع هشت داستان کوتاه با موضوعات رضوی، به شمارگان 5000 نسخه، «گلپوش» در موضوع عفاف و حجاب و به شمارگان 5000 نسخه، «یک سفر شیرین» شامل داستان کودکانه در مورد امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س)، به شمارگان 10 هزار نسخه، «هنر دختر بودن» در زمینه آموزش انواع مهارت‌های زندگی امروز و سواد رسانه‌ای بر اساس آموزه‌های اسلامی به شمارگان 5000 نسخه و کتاب «زندگی حضرت فاطمه معصومه(س)» 1هزار نسخه در قالب داستان کودکانه از جمله محصولات اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در این ایام است.
ویژه‌نامه «قرار عاشقی» در مورد امام رضا(ع) و زیارت و تبیین معارف رضوی در شمارگان 20 هزار نسخه، کتاب «آقای خورشید مهربان - ابرک و دختر دانا» با موضوع نماز باران امام رضا(ع)، نشریه «کبوتران حرم» ویژه کودکان همراه با داستان، مسابقه، نقاشی و‌... در 5 هزار نسخه، کتاب «‌سنگ کاغذ موشک» با موضوع مقاومت ویژه مخاطب کودک در 1000نسخه، مجله نورالهدی ویژه نوجوان در 25 هزار نسخه و کتاب «رهیافت ناپاکی‌ها» درباره احکام ویژه با موضوع نگاه و پوشش برای اساتید پاسخگویی به سوالات دینی واساتید از دیگر محصولات تولیدی این معاونت در دهه کرامت است.
یاد‌آوری می‌شود؛ تولید و انتشار کتاب، برگزاری مسابقات فرهنگی و انتشار پوستر و کارت‌پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.