.

به مناسبت هفته عفاف و حجاب ،

دوره آموزشی طلایه‌داران عفاف و حجاب در جوار بارگاه امام رضا(ع) برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن سالروز قیام خونین مسجد گوهرشاد و هفته عفاف و حجاب دوره آموزشی طلایه‌داران عفاف و حجاب به همت اداره پاسخگویی به سوالات دینی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

 1398/4/21 جمعه
  
2019-07-12T18:04:25+04:30

به گزارش آستان نیوز، این دوره آموزشی با حضور 80 نفر از اساتید و خادمان خواهر در قالب هشت کارگاه به مدت دو روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در پایگاه آداب زیارت شهید هاشمی‌نژاد واقع در صحن جامع رضوی شد.
دوره آموزشی طلایه‌داران عفاف و حجاب در حرم مطهر رضوی به مناسبت فرا رسیدن سالروز قیام خونین مسجد گوهرشاد وهفته عفاف و حجاب از سوی اداره پاسخگویی به سوالات دینی طراحی شده بود و به صورت تخصصی ویژه خواهران برپا شد.
بررسی علل بدحجابی دسته بندی شهادت حجاب، آزادی یا اجباری حجاب و شبهات پیرامون آن، آشنایی با فنون تبلیغ عفاف و حجاب ، بیان شبهات حجاب و آسیب شناسی مدلهای پوشش ایرانی و اسلامی، معرفی بررسی شخصیت‌های الگو ساز جبهه معارض در حیازدایی کودکان و نوجوانان، تبیین عفاف و حجاب از دیدگاه علوم روانشناسی و جامعه شناسی و فیولوژی و نتایج بی بند و باری در غرب و ... از جمله موضوعاتی بود که در این دوره آموزشی به آن پرداخته شد.
همچنین موضوعات نقش عفاف و حجاب در حفظ جایگاه و کرامت زن به همراه بازگو کردن شبهات این حوزه، باربینی ویژگی‌های یک فعالیت فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب دیگر مباحث مطرح شده در دوره آموزشی طلایه‌داران عفاف و حجاب توسط محمدحسن زمان‌وزیری و نعیمه اسلام‌لو به آن پرداخته شد و در پایان این دوره آموزشی همه شرکت‌کنندگان گواهی معتبر آموزشی دریافت کردند.
یاد آوری می‌شود؛ از سوی اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‏‌های متعددی با موضوع عفاف و حجاب تدارک دیده شده است که در هفته جاری برگزار می‏‌شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.