.

به همت نمایندگی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در قم صورت گرفت؛

نقد و بررسی کارنامه نشر آستان قدس رضوی با موضوع امام رضا(ع)

هم‌زمان با ایام دهه کرامت، به همت نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم طی نشستی علمی، کارنامه نشر آستان قدس رضوی در موضوع امام رضا(ع) مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 1398/4/21 جمعه
  
2019-07-12T19:53:03+04:30

به گزارش آستان نیوز، نشست «کتاب رضوی در آینه پژوهش» با موضوع نقد و بررسی کارنامه نشر آستان قدس رضوی با محوریت امام رضا(ع)، با همکاری موسسه خانه کتاب و حضور جمعی از اندیشمندان، مسئولان فرهنگی، اساتید و دانش‌آموختگان حوزه و دانشگاه در سالن شیخ طوسی دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم برگزار ‌شد.
در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدعلی مهدوی‌راد عضو هیئت علمی دانشکده الهیات پردیس فارابی، به بررسی 10 عنوان کتاب از مجموعه آثار منتشر شده بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی پرداخت.
وی وضعیت آثار بنیاد را در سطح مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه آثار تولید شده بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، مخاطب عمومی را به خود جذب می‌کند و یکی از مزیت‌های این آثار این است که صرفا به آثار نخبگانی نمی‌پردازد.
این استاد دانشگاه خاطر‌نشان کرد: لازم و ضروری است تجمیعی بین فعالیت‌های پژوهشی در نهادهای علمی زیر نظر آستان قدس رضوی صورت گیرد و فعالیت‌ها و اقدامات به صورت هم‌افزا دنبال شود.
در ادامه نشست، حجت‌الاسلام و‌المسلمین مهدی مهریزی استاد حوزه و دانشگاه نیز به تعدادی از کتاب‌های منتشر شده در بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با موضوع امام رضا (ع) اشاره کرد و نقاط قوت و ضعف هر یک از این آثار را مورد نقد و بررسی قرار داد.
وی در ادامه نکاتی در خصوص بهبود وضعیت پژوهش و نشر آثار بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی را گوشزد کرد.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.