.

همزمان در 21 حوزه سراسر کشور؛

آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیش از 4 هزار متقاضی برگزار شد

آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیش از 4 هزار متقاضی در 21 حوزه سراسر کشور برگزار شد.

 1398/4/21 جمعه
  
2019-07-12T19:56:45+04:30

به گزارش آستان‌نیوز، آزمون دانشگاه علوم اسلامی رضوی با حضور 4259 متقاضی در ساختمان شماره یک و دو این دانشگاه و شهرهای مختلف تهران، اصفهان، خوزستان، آذربایجان‌شرقی، فارس، قم، کرمان، مازندران، همدان، یزد، تربت‌حیدریه، مشهد، سمنان، گناباد، سبزوار، قوچان، کاشمر و نیشابور برگزار شد.
متقاضیان مقاطع دکتری و کارشناسی ‌ارشد خواهران و برادران هستند و داوطلبان مقطع کارشناسی را تنها آقایان دیپلمه و طلبه شامل می‌‌شوند.
3220 داوطلب مقطع کارشناسی در رشته‌های علوم قرآنی و حدیث، حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، اقتصاد، حقوق و ادبیات عربی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
رشته‌های مقطع کارشناسی‌ارشد شامل ادبیات عرب، ادبیات فارسی، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، علوم قرآنی و حدیث، حقوق خصوصی، حقوق جزایی و جرم‌شناسی، حقوق بین‌الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی است که تعداد شرکت کنندگان برای این مقطع 706 است.
رشته‌های مقطع دکتری نیز شامل علوم قرآنی و حدیث، حقوق کیفری و جرم‌شناسی، فلسفه و کلام اسلامی، حقوق بین‌الملل، حقوق خصوصی و فقه جزایی می‌شود که در این مقطع نیز 333 داوطلب شرکت کرده‌اند.
گفتنی است، نتایج آزمون هفته اول مردادماه اعلام می‌شود و مصاحبه پذیرفته‌شدگان 15 مرداد تا 10 شهریور انجام خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.