.

تشرف 400 زائر پیاده اهل سنت به حرم امام مهربانی ها

همزمان با آخرین روزهای پایانی ماه صفر و به منظور شرکت در مراسم سوگواری رسول مکرم اسلام(ص) و امام مهربانیها 400 زائر اهل سنت با پای پیاده از نقاط مختلف کشور برای تشرف به حرم مطهر رضوی عازم سرزمین خورشید شدند.

1394/9/19 پنجشنبه

به گزارش ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر آستان قدس رضوی، با وجود تبلیغات سوء رسانه‌های غربی که همواره بر طبل اختلاف میان شیعه و سنی می‌کوبند همزمان با ایام پایانی ماه صفر جمعی از زائران پیاده اهل سنت با تشرف به حرم رضوی وحدت را در حرم امام مهربانی ها به نمایش گذاشتند.
کاروان های زائران اهل سنت که برای سومین سال متوالی به صورت پیاده همزمان با روزهای پایانی ماه صفر عازم مشهد می شوند امسال نیز به صورت مردمی و خودجوش از شهرهای مختلف و استان های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی و گلستان عازم مشهد مقدس شدند.
این گروه از زائران شامل اقشار مختلف مردم، از جمله معلمان مدارس، ائمه جماعات، کسبه و روحانیون هستندکه با پای پیاده و از مسیر های دور گام در جاده ولایت، مسیر عشق و معرفت گذاشته تا به زیارت حرم مطهر رضوی نائل شوند.
با وجود تبلیغات سوء و گسترده دشمنان اسلام برای ایجاد شبهه، انحراف و اختلاف بین مسلمانان، امسال کاروان های زائران اهل سنت به رغم برودت هوا و بارش برف در محور های منتهی به مشهد مقدس خللی در اراده و عزمشان به وجود نیاورد و باری دیگر نمایش وحدت و همدلی را در این قطعه از بهشت به منصه ظهور گذاشتند.
لازم به یادآوری است: این زائران پس از پیاده روی طولانی همزمان با سالگرد رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام(ص)، شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) وارد مشهد شدند و برای عرض ارادت و تسلیت فاصله میدان بسیج مشهد تا حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) را پیمودند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
زيارت موثرترین راهکار برای اداي حق نعمت ولايت معصومین(ع) است
زیارت با معرفت موجب تعالی تربیت ایمانی می‌شود
 به برکت وحدت، شیعه و سنی مقابل استکبار ایستاده‌اند
اندیشه‌ها و دیدگاه‌های بزرگان اهل سنت درباره امام رضا(ع) تبیین شد
زیارت امام رضا(ع) جلوه عظمت مکتب تشیع است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.