.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «سراب غرب» تجدید چاپ شد

کتاب «سراب غرب» مجموعه کتاب‌های راهنما از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تجدید چاپ شد.

1396/12/9 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، این اثر از مجموعه کتاب‌های راهنماست که با رویکرد پاسخ‌ به سؤالات و شبهات با قلم عبدالله محمدی و بررسی پیشرفت و رفاه جوامع مسلمان و غیرمسلمان به رشته تحریر در آمده است.
 نویسنده این کتاب سعی کرده مطالبی را متناسب با حوصله مخاطب در قالب اطلاعات مختصر و مفید در خصوص ماهیت واقعی دنیای غرب، علل پیشرفت صنعتی دنیای غرب و پیشرفت نکردن دنیای اسلام بیان کند.
بررسی موضوعاتی همچون ادعای رفاه و خوشبختی غرب و عقب ماندگی مسلمانان و بیان دیدگاه روشنفکران و دانشمندان در خصوص غرب در 6 فصل گنجانده شده است و با تجدید چاپ دوباره در اختیار مخاطبین قرار گرفت.
«سراب غرب» از جمله کتاب هایی است که به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در 5000 نسخه تهیه و در قطع جیبی به همراه لوح فشرده ویژه عموم زائران تولید شده است.
بیان سوالاتی از قبیل «چرا انسان‌های مومن در رنج و فلاکت و انسان های دور از خدا در خوشی و رفاه به سر می برند؟»، «مگر خداوند وعده نکرده است که در صورت رعایت تقوا، نعمت ها و خوشی ها بر بندگان نازل شود؟» «چرا کشورهای غربی که از خدا دورند و فرامین او را رعایت نمی کنند، در رفاه و آسایش بیشترند و کشورهای مسلمان در سختی و ناخوشی ها گرفتارند؟» از جمله مهم ترین پرسش هایی است که در کتاب «سراب غرب» به آن پاسخ داده شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.