.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «راه‌های درمان رذایل اخلاقی» تجدید چاپ شد

معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با رویکرد تعمیق فضایل اخلاق اسلامی و تعالی آن کتاب «راه‌های درمان رذایل اخلاقی» را تجدید چاپ کرد.

1397/10/18 سه‌شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای بالا بردن علم اخلاق که راه شناسایی استعدادهای گوناگون انسان و فضایل و رذایل روحی آدمی را نشان می‌دهد کتاب «راه‌های درمان رذایل اخلاقی» را از سری مجموعه کتاب‌های رهنما تجدید چاپ کرد.
این اثر به منظور پاسخ‌دهی به پرسش‌هایی مانند: چگونه در برابر آسیب‌های زیان‌آوری که بیماری‌های اخلاقی را ایجاد می‌کنند مقابله کنیم؟، راه‌های قدم به قدم درمان بیماری‌های اخلاقی(رذایل) چیست؟ و بزرگان دین چه راهکارهایی را برای درمان و ریشه‌کنی غده‌های اخلاقی مطرح کرده‌اند؟ گردآوری شده است.
کتاب «راه‌های درمان رذایل اخلاقی» با قلم توانای جواد محدثی و با کوشش محمد حسین‌پور امینی به سفارش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به رشته تحریر درآمده است.
بیان موضوعاتی مانند «خشم و غضب»، «ریا»، «حسد»، «حب دنیا»، «تکبر»، «حب نفس»، «قساوت قلب»، «کینه و عداوت»، غرور و غفلت و ارائه راهکارهای درمان رذایل اخلاقی بر اساس رهنمود روایات و منابع اخلاقی از جمله ویژگی‌های این کتاب است.
در مجموعه کتاب‌های رهنما سعی شده است، به روشی جدید مخاطب با مسائل دینی آشنا و همراه شود، لذا این سری از کتاب‌ها مورد استقبال گسترده زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی قرار گرفته است.
یادآوری می‌شود؛ محصولات فرهنگی در قالب‌های متنوع و جذاب متناسبت‌ با مناسبت‌های مختلف از سوی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی تهیه و در بین زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) توزیع می‌شود که کتاب «راه‌های درمان رذایل اخلاقی» یکی از این محصولات است. 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.