.

به مناسبت میلاد بانوی قهرمان کربلا؛

نمايشگاه کتاب‌ در كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی برگزار شد

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، نمایشگاهی از کتاب‌های چاپی با موضوع این بانوی بزرگوار و نیز پرستار، ‌در محل كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی به نمایش عموم گذاشته شده است.

1397/10/22 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی بیش از هزار جلد کتاب چاپی کم‌یاب و نایاب با موضوع حضرت زینب(س) و پرستار وجود دارد که در این نمایشگاه از مجموعه کتاب‌های چاپی با این دو موضوع، مجموعه ارزشمندی انتخاب شده و در معرض نمایش عموم قرار گرفته است.
«حضرت زینب فروغ تابان کوثر»، «حضرت زینب(س) الگوی مقاومت و کرامت انسانی»، «حضرت زینب(س) احیاگر تشیع»، «تندیس شکیبایی»، «بانوی آفتاب»، «نمونه‌های ایثار حضرت زینب‌(س)» و «بزرگ بانوی جهان زینب(س)» برخی از عناوین کتاب‌های این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه کتاب‌های ارزشمندی نیز با موضوع پرستار نظیر «فرهنگ پرستاری»، «روانشناسی برای پرستاران»، «اخلاق پرستای» و «اصول پرستاری» در معرض نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است، نمايشگاه «کتاب‌های چاپی با موضوع حضرت زینب(س) و پرستار»، از 22 تا 25 دی‌ ماه‌ از ساعت7:30 تا 19 در محل كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی پذيرای علاقه‌مندان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.