.

خادم‌یاران بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به روستاهای محروم کلات اعزام شدند

کاروان خادم‌یاران سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی برای ارائه خدمات پزشکی رایگان به روستاهای محروم کلات اعزام شد.

1397/10/13 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، جمعی از خادم‌یاران سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در ادامه برنامه‌های جهادی این بنیاد در مناطق محروم خراسان رضوی، پنج‌شنبه 13 دی 1397 به روستاهای کم‌برخوردار کلات اعزام شدند.
خادم‌یاران سلامت این کاروان در قالب هشت تیم پزشکی که هر تیم شامل پزشک عمومی، پرستار و نیروهای اجرایی است، در هشت روستای کلات تقسیم شدند تا با ارائه خدماتی مانند معاینه رایگان بیماران و کنترل فشار خون به مردم این منطقه خدمات‌رسانی ‌کنند.
همچنین بیمارانی که نیاز به خدمات تخصصی پزشکی دارند، در این اردوی جهادی که نخستین مرحله ارائه خدمات پزشکی رایگان بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در منطقه کلات به‌شمار می‌رود، شناسایی شده و به آنان برگه ارجاع برای بهره‌مندی از خدمات تخصصی خادم‌یاران این بنیاد ارائه می‌شود. مرحله دوم اردوی جهادی کلات با حضور تیم پزشکان متخصص خادم‌یار سلامت آستان قدس رضوی در نیمه دوم دی ماه سال جاری در این منطقه برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود، بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) در منشور خدمت و همچنین با توجه به دستورات تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر خدمت به افراد محروم جامعه، خدمت به اقشار آسیب‌پذیر را در حوزه درمان با جدیت پیگیری می‌کند که آذر ماه سال جاری نیز کاروان خادم‌یاران سلامت این بنیاد به بیماران محروم روستاهای بخش بالاولایت شهرستان باخرز خدمات درمانی تخصصی رایگان ارائه دادند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.