.

مدیر امور توسعه سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی خبر داد،

آغاز ارائه خدمات پزشکی تخصصی به بیماران محروم روستاهای کلات

مدیر امور توسعه سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از آغاز مرحله دوم اردوی جهادی کلات توسط خادم‌یاران سلامت این بنیاد به منظور ارائه خدمات پزشکی تخصصی رایگان به بیماران محروم روستاهای این شهرستان خراسان رضوی خبر داد.

1397/10/20 پنجشنبه

دکتر محمود ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: تیم درمانی متشکل از 120 نفر شامل 22 پزشک متخصص و 50 پرستار خادم‌یار سلامت این بنیاد در کنار نیروهای بیمارستان کلات نادر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 20 و 21 دی 1397 به بیماران نیازمند روستاهای کلات در این بیمارستان خدمات تخصصی پزشکی رایگان ارائه می‌کنند.
وی با بیان اینکه 750 بیمار محروم نیازمند خدمات پزشکی تخصصی در مرحله نخست این اردوی جهادی در 13 دی سال جاری غربالگری و شناسایی شده‌ بودند، گفت: خادم‌یاران سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی این کاروان به ارائه خدمات تخصصی در رشته‌هایی مانند اطفال، قلب، جراحی عمومی، داخلی، زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، چشم، ارتوپدی و ارولوژی می‌پردازند.
مدیر امور توسعه سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به همکاری خادم‌یاران حوزه اجرایی و پشتیبان این بنیاد در انجام این برنامه جهادی اشاره و اضافه کرد: تمامی خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی مانند داروخانه، رادیولوژی، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی و... به‌صورت رایگان به این بیماران محروم روستاهای شهرستان کلات ارائه می‌شود.
ابراهیمی تصریح کرد: کاروان خادم‌یاران سلامت آستان قدس رضوی در مرحله نخست اردوی کلات با بیش از 40 نفر شامل پزشکان عمومی، پرستاران و نیروهای اجرایی و پشتیبان در قالب هشت تیم پزشکی به 16 روستای شهرستان کلات اعزام شد. پس از پایش سلامت و غربالگری دو هزار نفر توسط این پزشکان، 750 بیمار به پزشکان متخصص برای معاینه ارجاع داده شدند. 
وی ادامه داد: این کاروان پیروی تأکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر خدمات‌رسانی به محرومان و مستضعفان در ادامه برنامه‌های جهادی بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در مناطق کم‌برخوردار خراسان رضوی با همکاری مسئولان منطقه به این شهرستان اعزام شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.