.

اختتامیه هشتمین دوره مسابقات قرآن خانواده‌های سپاه پاسداران در حرم رضوی برگزار شد

اختتامیه هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته در تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد.

1397/10/22 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در این مراسم معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در قرآن روایات معصومین و سیره علمای اسلام عدد 40 معنا و مفهوم خاصی دارد، ما باید در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دل، باورها و اعتقادات خود را نمود تکامل انقلاب قرار دهیم و به دنیا نشان دهیم می توانیم راه اسلام و انقلاب اسلامی را محکم ادامه دهیم.
سردار علی فدوی با اشاره به اینکه شیطان بزرگ بزرگ ترین توانی را که داشت، برای دشمنی با انقلاب به کار بست، افزود: غیر از دو مقطع زمان پیامبر اکرم(ص) و زمان معصومین(ع) در طول تاریخ هیچ دشمنی را نمی توانید مثل دشمنان چهل ساله جمهوری اسلامی پیدا کنید.
وی با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی بر سایر کشورها، بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی کشورهای کوچک نیز امروز خود را در جایگاهی می بینند که در شورای امنیت علیه امریکا رای دهند و این موضوع بارها اتفاق افتاده و امری اتفاقی نیست. این از برکات انقلاب اسلامی است که ملت های دیگر هم همپای ملت ایران جرات مقابله با استکبار را پیدا کرده‌‎اند.
لازم به ذکر است؛ مسابقات مقدماتی قرآن در تمامی رده های سپاه در سراسر کشور و نیمه نهایی این مسابقات در 55رده باحضور 38 هزار نفر برگزار شد. 800 نفر از برترین‌های این مسابقات برای مرحله نهایی در مشهد مقدس گرد هم آمدند که شامل فرزندان و همسران پاسداران انقلاب اسلامی می‌شوند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.