.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

مجموعه پوستر «ولادت حضرت زینب(س)» تولید شد

هم‌زمان با روز ولادت باسعادت بانوی قهرمان کربلا مجموعه پوستر «ولادت حضرت زینب(س)» از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید و منتشر شد.

1397/10/22 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مجموعه پوستر «ولادت حضرت زینب(س)» هم‌زمان با پنجم جمادی‌الاولی روز ولادت با سعادت بانوی قهرمان کربلا، پرچم‌دار نهضت پس از شهادت حسین(ع) به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید شد.
این مجموعه پوسترها شامل فرازهایی از زیارت حضرت زینب(س) با مضمون دانای بدون آموزگار هم‌ردیف امام معصوم، طراحی و در سایت حرم مطهر رضوی به نمایش گذاشته شده است.
در یکی از این پوسترها بخشی از بیانات امام خمینی(ره) مطرح شده است که فرموده‌اند: «باید حرکت ما در جهت حرکت زینبی، همت ما عزت اسلام، عزت جامعه اسلامی و عزت انسان باشد». 
بیان قسمتی از سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب پیرامون شخصیت حضرت زینب(س) که فرموده‌اند: «حضرت زینب(س) از اولیاء‌الله است، عزت او عزت اسلام است» از دیگر مطالب ارائه شده در مجموعه پوستر ولادت بانوی قهرمان کربلا است. 
این پوسترها به منظور بزرگداشت روز ولادت حضرت زینب(س) و بیان بخشی از ویژگی‌های این بانوی بزرگوار از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و تولید شده است.
یاد‌آوری می‌شود؛ انتشار پوستر و کارت‌پستال، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، لوح فشرده، برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله خدمات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام هشتم(ع) ارائه می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.