.

حضور شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه دومین کنگره بین‌المللی «داروسازی نوین»

شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه جانبی دومین کنگره بین‌المللی «داروسازی نوین» در تهران شرکت کرد.

1397/11/18 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، شرکت داروسازی ثامن وابسته به هلدینگ سلامت و داروی سازمان اقتصادی رضوی در حاشیه دومین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین که به همت مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نشریه پزشکی دارویی نوین دارو در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی آغاز به کار کرد، به مدت سه روز به معرفی مهم‌ترین دستاوردهای پژوهشی خود می‌پردازد.
همچنین منتخبی از محصولات و خدمات شرکت داروسازی ثامن در حوزه‌های مختلف مانند دیالیز صفاقی با بهره‌گیری از بنرها و بروشورها در غرفه این شرکت در نمایشگاه جانبی کنگره به عموم بازدیدکنندگان داخلی و خارجی معرفی می‌شود.
شرکت داروسازی ثامن با هدف تأمین نیازهای دارویی کشور و صدور آن به بازارهای هدف در سال 1363 تأسیس و در سال 1371 در مشهد به بهره‌برداری رسیده است و به‌‌عنوان بازوی اجرایی توانمندی برای تولید دارو در کنار دولت‌ در مسیر ایجاد اشتغال، محرومیت‌زدایی و توسعه و آبادانی ایران اسلامی در زمینی به مساحت ده هکتار و با زیربنایی بیش از 38 هزار مترمربع در پرتوی عنایات ویژه حضرت رضا(ع) در مشهد در حال فعالیت است.
این شرکت اولین تولیدکننده داروهای بیولوژیک نوترکیب و تنها تولیدکننده انحصاری محلول‌های دیالیز صفاقی و ارائه‌دهنده خدمات مراقبت‌های ویژه این فرآورده به بیماران کلیوی در ایران به‌شمار می‌رود.
شرکت داروسازی ثامن بیش از 70 نوع محصول در 9 دسته دارویی شامل سرم‌های الکترولیت و قندی، دیالیز صفاقی، همودیالیز، آنتی‌بیوتیک‌های تزریقی، فرآورده‌های بیوتکنولوژی، مسکن و بی‌حس‌کننده، جایگزین‌شونده‌های پلاسمای خون، دیورتیک‌ها و همچنین شست‌وشو و رقیق‌کننده‌ها، تولید می‌کند.
دومین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین در محورهای اقتصاد و مدیریت دارو، بیوتکنولوژی دارویی، داروسازی بالینی، داروسازی بیمارستانی، داروسازی سنتی و طب سنتی، داروسازی هسته‌ای، شیمی دارویی، نانوتکنولوژی دارویی، فارماکولوژی و سم‌شناسی، کنترل دارو و غذا و...، از 17 تا 19 بهمن 1397 در تهران برپا می‌شود.
لازم به ذکر است، نخستین کنگره بین‌المللی داروسازی نوین با هدف معرفی آخرین دستآوردها در زمینه داروسازی با حضور حدود دو هزار و 400 شرکت‌کننده ثبت‌نام شده با موفقیت در سال 1396 در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی پایتخت برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.