.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

طرح‌های اشتغالزایی و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی رونمایی شد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران طرح‌های اشتغالزایی و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در بارگاه منور رضوی رونمایی شد.

1397/11/21 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، طی مراسمی از طرح‌های دامداری نیمه صنعتی در زاوین کلات، راه اندازی ۲۵ جایگاه دام در مناطق محروم سیستان و بلوچستان، طرح اشتغال در سرخس و طرح اشتغال چاه رول در خواف رونمایی شد.
در این مراسم به دستور تولیت آستان قدس رضوی، از طریق ویدئو کنفرانس طرح‌های کشت و صنعت و دامپروری اشتغالزایی به شکل مکانیزه در شهرستان زابل، عملیات عمرانی مجموعه چند منظوره در کرمان در فضایی بیش از 4 هزار متر مربع با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال شامل بخش‌های درمانی، فرهنگی، ورزشی، اداری، خدمات رفاهی و نمایشگاهی و عملیات عمرانی مجتمع چند منظوره در شهرستان بجنورد در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع با زیربنای 4 هزار مترمربع طی 2 سال با اعتباری 120 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
همچنین طرح ساخت منازل محرومین سرخس، طرح‌های اشتغالزایی سایر استان‌ها، اجرای طرح توزیع تغذیه مادران باردار و کودکان زیر شش سال به همت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در خراسان‌های شمالی، جنوبی و رضوی از دیگر طرح‌های رونمایی شده در این مراسم بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.