.

با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛

پروژه نان طیب راه اندازی شد

پروژه پایلوت نان طیب مؤسسه کیفیت رضوی به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور تولیت آستان قدس رضوی راه اندازی شد.

1397/11/21 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین زمانی مدیر عامل مؤسسه کیفیت رضوی در حاشیه مراسم رونمایی از این پروژه بیان کرد: راه اندازی پایلوت نان طیب در ادامه یک پروژه تحقیقاتی دو ساله شکل گرفته است، بدین ترتیب که مدل تولید نان طیب با در نظر گرفتن استاندارد کیفی از مزرعه تا سفره تدوین شده است.
وی ادامه داد: این پروژه در گام نخست در سطح تعدادی از مجتمع های پخت نان که آمادگی لازم برای اجرا را دارند پیاده سازی می شود و برای انجام این مهم، تفاهم نامه ای با آن ها امضا شده است که در دوره ای حداکثر شش ماهه تمام الزامات مد نظر موسسه کیفیت رضوی برای تولید نان را پیاده کنند.
مدیر عامل موسسه کیفیت رضوی با اشاره به ایجاد شورایی تخصصی در این زمینه گفت: برای پشتیبانی از این جریان، شورای تخصصی نان طیب با حضور افراد دارای مرجعیت علمی در سطح ملی ایجاد شده است که ضمن تصویب و اصلاح مدل نان طیب، فرایند پیاده سازی آن را راهبری کنند.
وی ادامه داد: شوراهای تخصصی طیب دو هدف اصلی دارند، بدین ترتیب که این شورا مرجع تصویب و به روزسانی مدل نشان طیب در هر موضوع بوده و فرایند اجرا در سطح پایلوت و تجاری سازی آن را در سطح جامعه راهبری می کند.
زمانی اضافه کرد: همچنین یک تیم کارگزاری برای آموزش، نظارت، مشاوره و ارتباط با مجتمع ها ایجاد و سایر راه های ارتباط با این پایلوت ها به صورت شبکه ای تقویت شده است.
وی درباره وظایف این کارگزاری بیان کرد: در واقع برای اجرایی شدن هر کدام از الزامات اعطا و صیانت از نشان طیب، شبکه کارگزاری ایجاد شده است که همچنین وظایف بازرسی، ارزیابی های لازم برای اعطای نشان و تمدید آن ها را بر عهده دارند و به عبارتی لایه مرتبط با مشتریان و شبکه همکاران موسسه کیفیت رضوی را تشکیل می دهند.
زمانی ادامه داد: این موسسه با الگوی فعالیت خود شبکه ای از مشاغل را که به ارتقای کیفیت زندگی کمک می کنند، راه اندازی می کند که در نوع خود جریانی بسیار اثرگذاری خواهد بود.
وی با اشاره به سایر برنامه های مرتبط با پایلوت نان طیب گفت: برای اصلاح نگرش و فرهنگ مردم در زمینه مصرف نان، برنامه هایی همچون تبلیغی شامل تبلیغات محیطی با همکاری شهرداری مشهد، رسانه ای با همکاری رسانه ها و پشتیبانی های قانونی با همکاری سایر نهادهای مسئول در حال پیگیری است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.