.

در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

شرکت بتن‌ و ماشین رضوی گواهی تعهد به تعالی را دریافت کرد

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی گفت: این شرکت در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت، موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی شده است.

1397/12/14 سه‌شنبه

محمود عیدی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: با توجه به تأکید سازمان اقتصادی رضوی در راستای جلب رضایت تمامی ذی‌نفعان، مشتریان و صاحبان سهام، شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در ابتدای مرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام درخواست دریافت گواهی‌نامه تعهد به تعالی سازمان از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت اقدام کرد.
وی ادامه داد: این گواهی‌نامه بر مبنای مدل کیفیت EFQM بوده که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا نقاط قوت کلیدی و حتی ضعف‌های بالقوه را که مرتبط با چشم‌انداز و مأموریت تعریف شده است، درک و ساختار پایه‌ای را برای نظام مدیریت شرکت فراهم کند.
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی اضافه کرد: همچنین این مدل تعالی، نمایی کل‌نگر را از شرکت ایجاد کرده و به عنوان چارچوبی فراگیر برای ایجاد تعالی پایدار به کار گرفته می‌شود.
عیدی با اشاره به مراحل دریافت گواهی تعهد به تعالی بیان کرد: برای آمادگی کامل به منظور اخذ گواهی‌نامه تعالی، در وهله نخست برنامه‌های آموزشی منظمی برای مدیران ارشد تدارک دیده و نسبت به تشکیل کارگروه‌های تخصصی در راستای پیاده‌سازی 9 معیار مدل تعالی اقدام شد. وی ادامه داد: به این ترتیب با تکمیل پرسش‌نامه‌های خود ارزیابی بر اساس معیارها، کارگروه‌ها و فرآیندهای کاری شرکت، نقاط ضعف و قوت و در نهایت تمامی پروژه‌های بهبود، شناسایی شد.
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی اضافه کرد: در گام نهایی نیز اظهارنامه مذکور برای دبیرخانه جایزه تعالی ارسال و مراحل ارزیابی فرآیندهای شرکت بر مبنای الزامات مدل تعالی سازمانی توسط ممیزهای منتخب دبیرخانه جایزه ملی تعالی انجام شد که نتیجه آن کسب موفقیت در ارزیابی انجام شده و دریافت گواهی تعهد به تعالی بوده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.