.

در سال 97 صورت گرفت،

پرداخت250 فقره وام خرید جهیزیه به محرومان استان مرکزی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی از اعطای250 فقره وام کمک خرید جهیزیه بین محرومان استان در سال 97 خبر داد.

1397/12/23 پنجشنبه

محمدحسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، یکی از کانون‌های فعال دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی را کانون خادمیاری وقف و نذر دانست و گفت: این کانون مردادماه سال 97 در راستای کمک رسانی بهتر و بیشتر به محرومین و توسعه فرهنگ ارزشمند وقف و نذر تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه این کانون دو وظیفه دریافت نذورات مردمی و اعطای وام‌ را در دستور کار دارد، عنوان کرد: به همت این کانون 250 فقره وام کمک خرید جهیزیه به ارزش هر وام 3 میلیون تومان به زوج‌های محروم و نیازمند استان اعطا شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی تصریح کرد: همچنین تاکنون10 فقره وام ناباروری، 60 فقره وام‌های ضروری و 3 فقره وام مسکن بدون بهره نیز به متقاضیان پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: از زمان تشکیل کانون خادمیاری وقف و نذر تاکنون 300 فقره کمک‌های بلاعوض به افراد نیازمند و بی‌سرپرستی که توسط خادمیاران رضوی، معتمدین محل و... شناسایی شده‌اند، پرداخت شده است.
آصفری خاطرنشان کرد: همچنین مردم با مراجعه به این کانون خادمیاری وقفیات خود را که شامل150 میلیون ریال نذورات نقدی، 20 گرم طلا(نذورات غیر نقدی) و یک تابلوی نفیس است، تحویل داده‌اند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.