.

مساعدت مالی به نیازمندان با موقوفه «علی نقوی‌مندی»

معاون امور حقوقی و موقوفات آستان قدس رضوی از درآمد موقوفاتی «علی نقوی‌مندی» در قالب مساعدت‌های مالی به نیازمندان خبر داد.

1397/9/13 سه‌شنبه

حجت‌الاسلام و المسلمین رضا دانشور ثانی، در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این واقف در سال 1361 هجری شمسی، مجموعه موقوفات خود را برای آستان قدس رضوی وقف کرده است.
وی عنوان کرد: این مجموعه موقوفات، چهار و نیم سهم از مزارع و قنات کریم‌آباد، سه دانگ از قنات احمدآباد و سه دانگ از اعیان مشاع قلعه احمدآباد مشهد را شامل می‌شود.
معاون امور حقوقی و موقوفات آستان قدس رضوی با اشاره به مصارف این موقوفه گفت: بخشی از مازاد درآمد این موقوفه باید در جهت خیرات و مبرات به کار گرفته شود تا نیاز بخشی از مردم را برآورده کند.
دانشور ثانی درباره نحوه اجرای مصرف این موقوفه ادامه داد: هم‌اکنون معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، نیت واقف را در قالب مساعدت مالی بلاعوض به نیازمندان برآورده ساخته و هزینه‌های درمانی، هزینه‌های مربوط به زندگی و... مراجعان را برطرف می‌کند.
وی افزود: در سال اخیر 7 میلیون تومان به این امر اختصاص یافته و به این‌ ترتیب، مساعدت مالی بلاعوض به تعدادی از نیازمندان اعطاء شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.