.

مدیر مرکز توسعه وقف و نذر مطرح کرد،

مراجعه 19 هزار خیر به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها

مدیر مرکز توسعه وقف و نذر از ارجاع 19 هزار نفر از ناذران و خیران به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها و ثبت این آمار در سامانه جامع نذورات خبر داد.

1397/12/19 يكشنبه

علیرضا اسماعیل‌زاده درباره اقدامات این دفاتر نمایندگی‌ در گفت‌و‌گو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: شمار مراجعان ثبت شده در سامانه جامع نذورات تا آخر بهمن ماه سال جاری بیش از 19 هزار نفر در ماه‌های مختلف بوده است.
وی بیان کرد: استان‌های مازندران با 33 درصد، آذربایجان شرقی با 17 درصد و آذربایجان غربی با 16 درصد بیشترین مراجعه را داشتند و در ماه‌های بهمن، آبان و آذر بیشترین مراجعه ناذران به این دفاتر ثبت شده است.
مدیر مرکز توسعه وقف و نذر با اشاره به فعالیت‌‌های این دفاتر نذورات ادامه داد: دفاتر نذورات زمینه‌ای فراهم می‌کند تا نیک اندیشان و خیران بتوانند با نیت‌های مختلف و در عرصه‎های گوناگون نذورات خود را ارائه دهند.
اسماعیل‌زاده عنوان کرد: بسیاری از انسان‌ها برای دست‌یابی به حوائج و درخواست‌های خویش در برابر ائمه اطهار(ع) در طول عمرشان یک بار نذر کرده‌اند تا با عنایت آنان به هدف خود دست یابند و آستان قدس رضوی با راه‌اندازی دفاتر نذورات زمینه‌ای فراهم ساخته تا بتواند نیازهای عامه مردم را در دفاتر نمایندگی شناسایی و در این راستا پاسخگو نیز باشند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.