.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رمز و راز شکست گروه‌های تکفیری غیرت مدافعان حرم است

اولین مراسم سالگرد شهدای واقعه خانطومان سوریه با حضور هزارا ننفر از مردم مازندران با سخنرانی سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مصلای بزرگ شهر ساری برگزار شد.

1396/2/25 دوشنبه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم گفت: با طلوع خورشید اسلام، عالم بشریت جان گرفت و روحی مجدد در کالبد انسان دمیده شده و انسا نها را از لبه پرتگاه و قت لگاه جاهلیت نجات داد.
سردار غلامحسین غیب‌پرور اسلام را بزرگترین هدیه خداوند به همه انسانها دانسته و افزود: اسلام از همان روز اول با دشمنی‌ها مواجه بود و خا کریز شیطان هیچگاه بنای تحمل اسلام را نداشته و ددمنشی و خوی وحشی‌گری همیشه در جبهه کفر بوده و هست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: نبرد ما با اسرئیل قابل معامله نیست.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فتنه دشمنان در سوریه؛ تل‌آویو را سرچشمه تمام ظلم‌ها در سوریه و لبنان دانست که با اسلام جعلی به جنگ با اسلام ناب آمده‌اند.
وی تکفیری‌ها را حرمله‌های زمان خوانده و بیان کرد: رمز و راز شکست گروه‌های تکفیری غیرت مدافعان حرم است که بحمدالله روز به روز تقویت شده و خیل عظیمی از جوانان برای اعزام به جبهه مقاومت صف کشیده‌اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تداوم راه شهدا را ضروری دانسته و تاکید کرد: برای ادامه راه شهیدان باید کلام ولایت را آویزه گوش نماییم. راه شهدا یعنی تبعیت پذیری از رهبری؛ و پاسداری از خونشان، گوش به فرمان ولایت بودن است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
برپایی جشن تجلیل از دختران شهدای مدافع حرم در حرم امام رضا(ع)
کتاب «به وقت اردیبهشت» رونمایی شد
حرم رضوی میزبان پیکر شهید مدافع حرم «سید مهدی حسینی» شد
مراسم بزرگداشت شهید «حامد بافنده» در حرم امام رضا(ع) برگزار شد
برپایی جشن آغاز روزه داری دختران شهدای مدافع حرم
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.