.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین؛

پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه داعش تا نزدیکی کربلا آمده بود، گفت: این در حالی است که پرونده داعش در عراق در حال بسته شدن است.

1396/3/23 سه‌شنبه

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم شعبان نصیری که در آستان امامزاده حسن(ع) کرج برگزار شد، اظهار کرد: همه مدافعان حرم به دنبال شهید شدن هستند، زیرا آرامش را در شهید شدن می‌بینند.
وی با اشاره به حضور طولانی‌مدت شهید نصیری در عراق، گفت: شهدا به مبدأ و منبع اصلی رزق الهی دست پیدا می‌کنند و خودشان منشأ توزیع رزق الهی می‌شوند.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه شهدا توزیع‌کننده عزت و اقتدار هستند، گفت: شهدا غم و ترس را از ما می‌گیرند.
حجت‌الاسلام تویسرکانی با اشاره به اینکه برخی می‌پرسند مدافعان حرم چرا خارج از مرزها به جنگ می‌پردازند، گفت: پاسخ به این سؤال باید به فهم مسئله بینجامد نه تحقیر و سرزنش.
وی به اهمیت نیروهای حشدالشعبی اشاره کرد و گفت: ابو مهدی فرمانده نیروهای حشدالشعبی از دوستان نزدیک شهید شعبان نصیری است.
نماینده ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه حشدالشعبی نیروهای بسیجی عراق هستند، گفت: فرمانده امروز بسیج عراق که پرونده داعش را جمع کرده است، میوه تلاش شهید شعبان نصیری است.
وی بابیان اینکه انسان‌هایی چون شهید نصیری در نگاه برخی افراد که همه فکر و ذکرشان دنیاست بی‌عقل تلقی‌ می‌شوند، عنوان کرد: افرادی چون شهید نصیری به جنگ می‌روند تا این انسان‌های کوته‌فکر به راحتی زندگی کنند و به دغدغه‌های دنیاییشان برسند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
برپایی جشن تجلیل از دختران شهدای مدافع حرم در حرم امام رضا(ع)
کتاب «به وقت اردیبهشت» رونمایی شد
حرم رضوی میزبان پیکر شهید مدافع حرم «سید مهدی حسینی» شد
مراسم بزرگداشت شهید «حامد بافنده» در حرم امام رضا(ع) برگزار شد
برپایی جشن آغاز روزه داری دختران شهدای مدافع حرم
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.