.

سردار قاآنی:

مدافعان حرم درس شهادت را از امام حسین(ع) آموختند

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مدافعان حرم اهل بیت(ع) درس شهادت و دشمن‌ستیزی را از امام حسین(ع) و دیگر معصومان آموختند.

1396/4/27 سه‌شنبه

سردار اسماعیل قاآنی در یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای روستای پلک سفلی، با اعلام اینکه برگزاری یادواره شهدا بیانگر جایگاه والای شهیدان است، اظهار کرد: شهدا مقام عالی دارند و به وسیله معامله با خداوند برای همیشه جاویدان و ماندگار شدند.
قاآنی با تأکید بر اینکه ملت ایران راه خود را شناخته و در جنگ تحمیلی به طعم شیرین پیروزی رسید، ادامه داد: جهت و راهمان امروزه فراموش نمی‌شود، هر چند مردم و رزمندگان در جنگ هشت ساله تحمیلی و در دفاع از حرم پای کار هستند.
وی گفت: امروزه جنگ با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی هزاران کیلومتر آن طرف مرزها انجام می‌گیرد و نوکران آمریکا هم در حال نبرد با کشورمان هستند ولی نظام جمهوری اسلامی بهتر از گذشته عزت داشته و قدرتمندتر است.
قاآنی با بیان اینکه استکبار جهانی و ایادی کفر از نخستین روز ایجاد انقلاب اسلامی تاکنون برای ایران نقشه‌های جدید و نوین طراحی دارند، تصریح کرد: شهیدان رسم دفاع شراف تمندانه را به دیگران افراد جامعه و مردم کشورهای مختلف آموختند.
وی با بیان ارزش والای اقدامات شهدای مدافع حرم در دفاع از اسلام و مسلمین، ادامه داد: آمریکا به اندازه‌ای که از ایران ضربه خورد ما از آنها ضربه نخوردیم.
جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: در راه دفاع از کشورمان طی نبرد با دشمنان و استکبارگران باید بسیار مراقب خود باشیم و در این راه گوش به فرمان ولایت فقیه بوده تا راه صحیح را در پیش بگیریم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
برپایی جشن تجلیل از دختران شهدای مدافع حرم در حرم امام رضا(ع)
کتاب «به وقت اردیبهشت» رونمایی شد
حرم رضوی میزبان پیکر شهید مدافع حرم «سید مهدی حسینی» شد
مراسم بزرگداشت شهید «حامد بافنده» در حرم امام رضا(ع) برگزار شد
برپایی جشن آغاز روزه داری دختران شهدای مدافع حرم
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.