.

سردار قاسم سلیمانی:

جنایات وحشتناک داعش در تاریخ بشریت نایاب است

سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در مراسم چهلم سردار مدافع حرم، شهید شعبان نصیری اظهار کرد: در این روزها که در آستانه پیروزی بزرگ مردم عراق هستیم، سالگرد سرداری مثل شهید تقوی است، از خدمتگزاران و مجاهدان عراق که به شهادت رسید.

1396/4/27 سه‌شنبه

سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه سپاه بدر شجره طیبه‌ای مملو از شهدای گرانقدری است که تحت زعامت علمای عراق از جمله شهیدان صدر و حکیم تشکیل شد و خدمات زیادی کردند، تصریح کرد: شهید نصیری در توسعه این سپاه نقش ویژه‌ای داشت. شهید نصیری یکی از اولیای خدا بود که در جامعه ما گمنام و مخفی بود.

آیت الله الظمی سیستانی در مواقع متعدد مردم عراق را نجات داد
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به پیروزی اخیر در عراق افزود: ملت عراق و سوریه حق بزرگی بر گردن بشریت برای مقابله با این پدیده خطرناک دارند. ملت عراق و سوریه با فدا کردن هزاران جوان حق بزرگی بر گردن جهان دارند.
این پیروزی برخاسته از حکمت و تقوای یک مرد برجسته در عراق یعنی آیت الله العظمی سیستانی است؛ این فقیه موقعیت شناس و حکیم در مواقع متعددی مردم عراق و کشور عراق را نجات داد.

جنایات وحشتناک داعش در تاریخ بشریت نایاب است
وی با بیان اینکه پدیده داعش از نوع آن در تاریخ جهان کم نظیر بوده افزود: هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند آن تصاویری که خود آنها منتشر می‌کنند را رسانه‌ای کند چرا که بسیار سبوعانه است. دختران و زنان، کودکان و مردان بسیاری را به وحشیانه‌ترین حالت کشتند، سر بریدن های مختلف را نشان دادند و اجرا کردند.
این جنایت وحشتناک در تاریخ بشریت نایاب است و پدیده کوچکی نیست؛ چطور برای بحران ریزگردها که درست هم است جلسه و نشست بین‌المللی برگزار می‌کنیم و در خصوص خوارج زمان که داعش باشد این کار صورت نمی‌گیرد.

ملت عراق و سوریه حق بزرگی بر گردن بشریت دارند
فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: شاید صدها هزار نفر با آتش انتحار داعش کشته شدند، امروز این جشن ملت عراق تنها نیست بلکه پیروزی همه بشریت است. ملت عراق و سوریه حق بزرگی به گردن بشریت دارند. برخی در ابتدا گمان می کردند که این یک جنگ سنی و شیعه است ولی دیدند خودشان هم درگیر شدند، لذا این پیروزی همه مردم و کشورهای منطقه است و این دو کشور با تقدیم هزاران شهید حق بزرگی به گردن جهان دارند.

جان ناقابل ما برای انقلاب و شهدای این ملت ناقابل است
سردار سلیمانی گفت: امروز جان ناقابل ما برای انقلاب و شهدای این ملت ناقابل است؛ باید از خدا بخواهیم عاقبت بخیر و شهید این راه شویم و صداقت خود را اثبات کنیم.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یکی از آن عناصر ارزشمندی که به مدد سوریه و عراق آمد حزب الله لبنان بود و جای دارد دست سید حسن نصرالله دبیرکل این حزب را ببوسم؛ ببینید چه شهدایی را تقدیم کرد. جا دارد عراق قدر این سازمان جهادگر و جهادپرور را بداند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
برپایی جشن تجلیل از دختران شهدای مدافع حرم در حرم امام رضا(ع)
کتاب «به وقت اردیبهشت» رونمایی شد
حرم رضوی میزبان پیکر شهید مدافع حرم «سید مهدی حسینی» شد
مراسم بزرگداشت شهید «حامد بافنده» در حرم امام رضا(ع) برگزار شد
برپایی جشن آغاز روزه داری دختران شهدای مدافع حرم
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.