پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۱-۰۷-۰۳

میزبانی حرم مطهر رضوی از انبوه سوگواران نبوی

در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، حرم مطهر رضوی و خادمان این آستان میزبان خیل عزاداران شدند.

به گزارش آستان‌نیوز، حرم‌ مطهر امام رضا(ع) از ساعات اولیه امروز میزبان هیئت‌های عزاداری و  انبوه زائرانی است که در روزهای آخر ماه صفر، به مشهد مقدس مشرف شده‌اند تا همراه با مجاوران آقا، باشکوه‌ترین سوگواره‌ها در رثای اهل بیت(ع) را برپا کنند.

در کنار عموم زائران و مجاوران، ۲۵۰۰ هیئت عزاداری که از نقاط مختلف کشور به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شده‌اند، بر شکوه و عظمت محافل عزاداری این ایام افزوده است. این هیئت‌ها از صبح امروز نیز با حضور در صحن‌های حرم مطهر و برپایی عزاداری در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و شهادت امام مجتبی(ع)، حال و هوای آستان ملکوتی امام هشتم(ع) را دلنشین‌تر کردند.

آستان قدس رضوی و خادمان و خادمیاران این آستان نیز تمام توان و امکانات را برای میزبانی شایسته از زائران و برپایی محافل باشکوه عزاداری پای کار آورده‌اند تا بار دیگر جلوه‌ای ماندگار از خدمت را به نمایش بگذارند.

افزایش تعداد خادمان و شیفت‌های خدمتی، تنظیف مکرر صحن‌ها و رواق‌ها، توزیع بسته‌های متبرک، افزایش ظرفیت مهمانسرای حضرت و برگزاری ده‌ها محفل عزاداری، از جمله خدمات پیش‌بینی شده در این ایام است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

مرکز «بشری»؛ در راستای فرمایشات رهبری برای کمک به زوجین نابارور و جوانی جمعیت احداث شد
تولیت آستان قدس رضوی احداث بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور «بشری» در بیمارستان رضوی را اقدامی در راستای عمل به…

تلویزیون اینترنتی