پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۱-۱۱-۰۳

برگزاری مسابقه ملی «تنها گریه کن» ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی

در آستانه فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقه ملی «تنها گریه کن» به همت معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، در آستانه فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقه ملی کتابخوانی «تنها گریه کن» به همت معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در غالب 4 محور از جمله پرسش و پاسخ از متن کتاب، ارسال فیلم و عکس از خوانش کتاب، ارسال ایده و آثار هنری برگزار می‌شود.
جوایزی که از طرف معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی برای برگزیدگان این مسابقه در نظر گرفته شده شامل یک میلیارد ریال جایزه نقدی، اسکان در زائر سرای رضوی همراه با خانواده، اهدای تابلو فرش متبرک رضوی و صدها جایزه ارزنده دیگر می‌شود.
همچنین بر اساس نظر داوران در دو محور ارسال ایده و آثار هنری به 3 نفر از برگزیدگان جایزه ویژه 30 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه تا 30 بهمن ماه به سایت حرم مطهر رضوی به نشانی https://haram.razavi.ir/ مراجعه و نام نویسی خود را انجام بدهند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

پیام تسلیت تولیت آستان قدس رضوی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین اسدی
تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت مجاهد انقلابی و خدمتگذار با سابقه آستان قدس رضوی حجت الاسلام والمسلمین…

پخش زنده حرم مطهر