پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۲-۰۳-۰۱

دیدار تولیت آستان قدس رضوی با مراجع عظام تقلید

تولیت آستان قدس رضوی با حضور در بیوت حضرات آیات نوری همدانی، سبحانی و شبیری زنجانی در قم و آیت الله مکارم شیرازی در مشهد با این مراجع عالی‌قدر تقلید جهان تشیع به‌صورت جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آستان نیوز، مراجع عظام تقلید در این دیدارها ضمن آرزوی توفیق برای تولیت آستان قدس رضوی در خدمت‌رسانی شایسته به زائران بارگاه منور امام علی بن موسی الرضا(ع)، توصیه‌هایی در بهره برداری هرچه بهتر از ظرفیت‌های بی‌بدیل فرهنگی و علمی حرم مطهر رضوی داشتند.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین احمد مروی نیز در این دیدارها به ارائه گزارشی از اقدامات علمی و تحقیقاتی آستان قدس رضوی در عرصه حوزوی و دانشگاهی پرداخت و از مراجع عظام تقلید برای سفر به شهر مشهد دعوت کرد.
وی عنوان کرد: امیدوار هستیم با انجام برنامه‌ریزی مناسب بتوانیم در سفرهای مراجع عظام تقلید به مشهد مقدس از فرصت حضور آن حضرات برای برگزاری جلسات علمی و تشکیل کلاس‌های عالی حوزوی بهره ببریم.
تولیت آستان قدس رضوی همچنین از رویکرد این آستان مقدس در ارج نهادن به علمای بزرگ مدفون در حرم مطهر امام رضا(ع) خبر داد و گفت: یکی از بزرگان دین و اندیشه مدفون در حرم مطهر، مفسر کبیر جناب شیخ طبرسی بوده که خدمات شایانی به اسلام کرده است؛ این عالم عالیقدر از مفاخر شیعه و شاگردان و دست‎پروردگان مکتب امام رضا(ع) است، که تلاش داریم بیش از پیش به معرفی و ارج نهادن به این عالم بزرگوار، بپردازیم.
تولیت آستان قدس رضوی همچنین در مشهد با حضرت آیت الله مکارم شیرازی که به این شهر سفر کرده است، دیدار کرد.
حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی با حضور در محل اقامت آیت الله مکارم شیرازی در مشهد، ضمن دیدار و گفتگو و خوشامدگویی به این مرجع عالیقدر جهان تشیع، گزارشی از فعالیت‌های آستان قدس رضوی ارائه کرد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

مرکز «بشری»؛ در راستای فرمایشات رهبری برای کمک به زوجین نابارور و جوانی جمعیت احداث شد
تولیت آستان قدس رضوی احداث بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور «بشری» در بیمارستان رضوی را اقدامی در راستای عمل به…

تلویزیون اینترنتی