پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۲-۱۲-۰۶

پویش مهدی یاوران آغاز به کار کرد

همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج)، پویش مهدی یاوران ویژه سربازان کوچک امام زمان(عج)، نوآموزان قرآنی مهدالرضا(ع) آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.

به گزارش آستان نیوز، پویش ملی مهدی یاوران به‌منظور گرامی‌داشت نیمه شعبان و باهدف ترویج پیام مهدویت در میان کودکان و نوجوانان از سوی مرکز امور قرآنی آستان قدس رضوی طراحی‌شده و در ایام ولادت باسعادت حضرت ولی‌عصر(عج) در چهار محور شامل تزئین فضای منزل به مناسبت نیمه شعبان، کمک به مادر در پخت کیک میلاد باسعادت امام عصر(عج)، مسابقه دل نوشته و نقاشی با موضوع امام زمان(عج) اجرا می‌شود. 

علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال تصویر از این چهار محور، یکی از برگزیدگان این پویش باشند.برای این پویش در هر بخش ۱۵ هدیه در نظر گرفته شده که از بین تصاویر ارسالی منتخب کودکان و نوجوانان شرکت‌کننده در پویش ملی «مهدی یاوران» به ۶۰ نفر برگزیده از سوی مرکز امور قرآنی آستان قدس رضوی هدایایی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این پویش تا ۹ اسفند می‌توانند تصاویر فعالیت‌هایشان در هر یک از بخش‌ها به آی‌دی پیام‌رسان گپ  به آدرس  https://gap.im/110emamreza.110 ارسال کنند و در صورت برنده شدن از هدایای فرهنگی و متبرک تدارک دیده‌شده بهره‌مند شوند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

افطار تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم امام رضا(ع)
تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم مطهر امام رضا(ع) حضور یافت و ضمن تقدیر از تلاش‎های آنان در حفظ…

تلویزیون اینترنتی