پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) انجام شد؛ 
۱۴۰۲-۰۹-۰۷

برگزاری رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، رویداد هنری «بَحرِ فاطمه(س)» با مشارکت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد. 

به گزارش آستان نیوز، این رویداد هنری ششم آذرماه 1402به مناسبت بزرگداشت ایام شهادت بی بی دو عالم صدیقه طاهره(س) با حضور استاد علیرضا بهدانی مدرس و هنرمند برجسته رشته نقاشی‌خط مشهد و جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان دوره اول دخترانه امام رضا(ع) واحد 12 منطقه تبادکان در پایه‌های تحصیلی مختلف انجام شد. 
در این برنامه که در ساحت‌های سیاسی اجتماعی، عبادی اخلاقی و زیبایی شناختی هنری برگزار شد، 14 دانش‌آموز هنرمند جریان‌ساز ظهور با حضور استاد بهدانی به خلق آثاری مزین به نام‌های مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) پرداختند و با در آمیختن عشق و هنر، ساعاتی نورانی را تجربه کردند.
همچنین در آینده نزدیک آثار این هنرآموزان در قالب برپایی نمایشگاهی در معرض دید بازدیدکنندگان به ویژه خانواده‌های آنان قرار خواهد گرفت. 
این خبر حاکی است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) واقع در خیابان خواجه‌ربیع 25 و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان منطقه خواجه‌ربیع به ویژه با همکاری مدارس منطقه در تلاش است تا زمینه رشد و پیشرفت این نسل آینده‌ساز جامعه را فراهم کند. 
شایان ذکر است، به همت این مؤسسه برنامه‌های متنوع هنری و ادبی با محوریت مکتب هنر رضوی در طول سال به ویژه مناسبت‌های ملی و مذهبی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

انتخابات پرشور مایه افزایش اقتدار و امنیت کشور است/ وقایع غزه چهره حقیقی غرب را آشکار کرد
تولیت آستان قدس رضوی حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را موجب افزایش اقتدار و امنیت کشور دانست.

تلویزیون اینترنتی