پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۲-۱۰-۱۱

تکریم ساکنان حاشیه شهر با غذای گرم و سبد یلدا

با مشارکت نهاد مردمی خیریه امام صادق(ع) و مدیریت امور مجاوران بنیاد کرامت رضوی، دو طرح ویژه برای تکریم ساکنان حاشیه شهر مشهد اجرا شد.

به گزارش آستان‌نیوز، خیریه امام صادق(ع) و مدیریت امور مجاوران آستان قدس رضوی در مناسبت‌های مختلف، اقدام به توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی در حاشیه شهر مشهد می‌کنند تا به سهم خود حامی ساکنان این مناطق باشند.
 

توزیع ۱۲هزار پرس غذای گرم
در همین راستا در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تا رحلت حضرت ام‌البنین(س)، 12 هزار وعده غذای گرم در حاشیه شهر مشهد توزیع شد. این غذاها طی این ایام در مدارس و روضه‌های خانگی توزیع شد تا هم دانش‌آموزان ساکن حاشیه شهر و هم شرکت‌کنندگان در عزاداری‌های این مناطق، میزبانی شوند.
 

گرمابخش یلدای ۷۰۰ خانواده
در همین ایام و به مناسبت آیین شب یلدا، در طرح مشترک دیگر، ۷۰۰ بسته یلدایی به ارزش ۴۲۰ میلیون تومان بین خانواده‌های حاشیه شهر توزیع شد تا آنها نیز در این شب، جمع گرم خانواده را در کنار هم داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تشییع باشکوه شهدای خدمت قدردانی مردم از یک عمر تلاش‌های خالصانه آن‌ها بود
تولیت آستان قدس رضوی مراسم باشکوه تشییع شهدای خدمت در شهرهای مختلف را یک قدردانی اجتماعی از یک عمر تلاش و زحمات خالصانه…

تلویزیون اینترنتی