پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۳-۰۱-۱۱

توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی رضوی در ماه رمضان در همدان

خادمیاران رضوی استان همدان در ماه رمضان اقدام به توزیع 600 بسته کمک معیشتی کردند.

به گزارش آستان نیوز از استان همدان، محمدعلی حیدری دلگرم مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان همدان گفت: تقارن بهار قرآن با بهار طبیعت فرصتی برای تحول در زندگی دنیوی و زندگی معنوی است و انسان باید نهایت بهره را از این ماه ببرد.
وی ضمن تقدیر از زحمات خادمیاران و یاوران رضوی در سال گذشته گفت: یکی از وظایف کانون‌های خدمت بنیاد کرامت رضوی شناسایی و دستگیری از خانواده‌های احسان‌پذیر است که همچون سنوات گذشته در ماه مبارک رمضان بسته‌های کمک معیشتی به همت خادمیاران و مردم شریف استان تهیه و بین خانواده‌های تحت پوشش توزیع می‌شود.
مدیر کانون‌های خدمت رضوی در استان افزود: در این ماه تا ولادت کریم اهل بیت امام حسن(ع) بیش از 600 بسته کمک معیشتی به ارزش بالغ بر 5 میلیارد ریال بین نیازمند و خانواده‌های احسان‌پذیر توزیع شده است.
وی افزود: این بسته‌ها در شهرستان‌های همدان، نهاوند، ملایر، اسدآباد، بهار تهیه شده و شامل برنج، گوشت، روغن، ماکارانی، رب، تن ماهی، حبوبات، تخم مرغ و.‌.. است.
دلگرم خاطر نشان کرد: عموم مردم و خیرین محترم که تمایل به مشارکت در کمک رسانی به نیازمندان را دارند می‌توانند با مراجعه به بنیاد کرامت رضوی و کانون‌های محله‌ای خدمت رضوی در شهرستان‌ها نسبت به اهدا کمک‌های خود اقدام کنند تا خادمیاران به نام نامی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) به نیازمندان خدمت‌رسانی کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

مرکز «بشری»؛ در راستای فرمایشات رهبری برای کمک به زوجین نابارور و جوانی جمعیت احداث شد
تولیت آستان قدس رضوی احداث بزرگترین مرکز درمان ناباروری شرق کشور «بشری» در بیمارستان رضوی را اقدامی در راستای عمل به…

تلویزیون اینترنتی