پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۳-۰۱-۱۴

پخش زنده مراسم احیای سومین شب قدر حرم مطهر رضوی از شبکه‌های ملی و بین المللی

به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، ویژه برنامه احیای شب بیست و سوم ماه رمضان حرم مطهر رضوی از رسانه‌‌های ملی و بین المللی به صورت زنده پخش می‌شود. 

به گزارش آستان نیوز، ویژه برنامه احیای شب بیست و سوم ماه رمضان حرم مطهر رضوی مصادف با سومین شب قدر به صورت زنده از شبکه استانی خراسان رضوی و رادیو زیارت ساعت 20:30 پخش خواهد شد.


همچنین این مراسم ساعت 23 نیز از شبکه یک سیما و ساعت 22 از رادیو جوان پخش می‌شود، همچنین تصاویر این مراسم در بسترهای مجازی و ماهواره برای استفاده سایر شبکه‌ها ارسال خواهد شد.


مراسم ویژه‌ای در این شب برای مخاطبان ناشنوا در رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است با سخنرانی حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی و مداحی احمد واعظی به صورت زنده ساعت 23:45 از شبکه سلامت پخش می‌شود.


همچنین در این شب مراسم عزاداری ویژه‌ای برای زائران عرب زبان در رواق دارالمرحمه حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد که ساعت 20:30 به وقت مشهد از شبکه‌های الکوثر، امام رضا(ع)، ثقلین، بینات، الاهواز و شبکه‌های بین‌المللی به صورت مستقیم و زنده پخش می‌شود همچنین برای شبکه 14 ترکیه نیز برنامه ویژه‌ای تدارک دیده شده است.

علاوه بر این، مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان ساعت 21 از بستر سایت آستان نیوز، رضوی تی وی و صفحات آستان قدس رضوی در پیام‌رسان‌های داخلی از جمله آپارات، هیئت آنلاین، روبینو، روبیکا، گپ و سروش پلاس، تلوبیون، لنز و سپهر به آدرس aqr_ir برای مخاطبان ایرانی پخش می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

افطار تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم امام رضا(ع)
تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم مطهر امام رضا(ع) حضور یافت و ضمن تقدیر از تلاش‎های آنان در حفظ…

تلویزیون اینترنتی