پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

رئیس اداره رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی خبرداد؛
۱۴۰۳-۰۱-۱۴

تسهیل تشرف 137 زیارت اولی در ویژه برنامه «دَم» با جلب مشارکت‌های مردمی

رئیس اداره رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی از جلب بالای مشارکت‌های مردمی در ویژه برنامه «دَم» در راستای تسهیل تشرف زیارت اولی‌ها به حرم مطهر رضوی خبر داد.

سید علی موسوی در گفتگو با آستان نیوز با اشاره به اینکه برنامه «دَم» به همت مدیریت خبر و رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی به صورت اختصاصی ویژه فضای مجازی راه‌اندازی شده است، گفت: این برنامه شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مصادف با شام نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان، ساعت ۲۲ با اجرای علیرضا امیدواریان از طریق پیام رسان‌های داخلی به صورت زنده از استودیو باب السلام واقع در صحن آزادی حرم مطهر رضوی پخش می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه آیتم محور به مدت 60 تا 90 دقیقه در بخش‌های متنوع از جمله گفتگو با حضور سخنرانان مطرح کشوری، زیارت به نیابت و خوانش نامه‌های داخل ضریح منور امام رضا(ع) ادامه پیدا می‌کند که به صورت میانگین بیش از 75 هزار مخاطب در بستر فضای مجازی این برنامه را دنبال می‌کنند.

 رئیس اداره رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی افزود: در واقع با راه‌اندازی این برنامه سعی شده‌، علاوه بر بهره‌مندی عاشقان اهل‌بیت(ع) از فیوضات شب‌های قدر، شرایط تشرف زیارت اولی‌ها به حرم امام رضا(ع) در ماه بهار قرآن با حمایت و مشارکت‌های مالی مردم تسهیل شود.

موسوی تاکید کرد: با عنایت امام رئوف و همت دلدادگان به اهل‌بیت(ع) در قسمت اول برنامه همزمان با شام نوزدهم ماه رمضان مبلغ 163 میلیون تومان و در قسمت دوم آن همزمان با شام بیست و یکم مبلغ 180 میلیون تومان جمع آوری و زمینه تشرف 137 زیارت اولی تاکنون فراهم شده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

افطار تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم امام رضا(ع)
تولیت آستان قدس رضوی در جمع نیروهای خدمات عمومی حرم مطهر امام رضا(ع) حضور یافت و ضمن تقدیر از تلاش‎های آنان در حفظ…

تلویزیون اینترنتی