پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

۱۴۰۲-۰۸-۱۳

فضای شهدایی مصلی بیت المقدس اراک با حال و هوای امام رضایی

فضای شهدایی مصلی بیت المقدس اراک ، امروز رنگ و بوی رضوی به خود گرفت و علاوه بر عطر شهید ، با حال و هوای امام رضایی نیز ، عطر آگین شد.

 حضور مدیر کانونهای خدمت رضوی بهمراه خادمیاران و یاوران رضوی در یادواره شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی در کنار مسئولین کشوری و استانی من جمله نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ، استاندار مرکزی، فرماندهی کل نیروهای انتظامی کشور ، خانواده های معزز شهدا و اقشار مختلف مردم استان مرکزی حال و هوای مراسم را امام رضایی کرد.

یادواره ۲۱۸ شهید فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور مسئولین کشوری و استانی و با خیرمقدم نماینده محترم ولی فقیه در استان و سخنرانی سردار رادان، فرماندهی کل نیروهای انتظامی کشور و... برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان ضمن خیرمقدم گفت:
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تربیت یافته مکتب حسینی و اهل بیت (ع) هستند.

سردار رادان در این مراسم، ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیست و دفاع از مردم فلسطین بیان کرد: مقاومت و پایداری، اثر وجودی شهداست که می‌تواند همگان را به تسخیر و حیرت درآورد آن‌چنان که پیروزی نیروهای حماس در طوفان الاقصی، میراث رزمندگان دفاع مقدس است.

میهمان ویژه این یادواره،پیکر مطهر شهیدگمنامی بود که بر روی دوش خادمیاران رضوی از مزار شهدای گمنام مصلی تا جایگاه مراسم تشییع و گلباران و زینت بخش این محفل نورانی شد.
در پایان مراسم نیز از برخی خانواده‌های معظم شهدای فراجا تجلیل بعمل آمد.
 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

انتخابات پرشور مایه افزایش اقتدار و امنیت کشور است/ وقایع غزه چهره حقیقی غرب را آشکار کرد
تولیت آستان قدس رضوی حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را موجب افزایش اقتدار و امنیت کشور دانست.

تلویزیون اینترنتی