پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی بنام آستان نیوز شامل اخبار آستان قدس رضوی،تصاویر آستان قدس رضوی و رویدادهای موقوفات امام رضا

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛
۱۴۰۱-۰۷-۰۳

مجموعه چندرسانه‌ای رضوی «کلام نور» تولید شد

به مناسبت ایام پایانی ماه صفر، مجموعه‌ای چندرسانه‌ای با عنوان «کلام نور» با محوریت موضوعی حدیثی از امام رضا(ع) به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تولید شد.

به گزارش آستان نیوز، این مجموعه شامل بروشور، پادکست، پوستر و استوری موشن می‌شود که براساس حدیثی از امام رضا(ع) در خصوص 10 نشانه کمال عقل همچون «کار نیک زیاد خویش را اندک شمارد»، و «اندک کار نیک دیگری را زیاد شمارد» تهیه شده است تا در ایام شهادت امام هشتم(ع) در دسترس دلدادگان این امام همام قرار گیرد.

 

تولید بروشور و پادکست

این 10 نشانه کمال عقل در قالب 10 داستان کوتاه نوشته لیلا پارسافر در بروشور کلام نور به چاپ رسیده است که بروشور آن در ایام پایانی صفر به زائران اهدا می‌شود. این داستانک‌ها در قالب پادکست نیز تولید شده است تا از طریق رادیو زیارت در اختیار اهل هنر و معرفت قرار بگیرد.

 

طراحی پوستر و استوری موشن

پوستر کلام نور نیز با موضوع این حدیت رضوی با محوریت نشانه‌های کمال طراحی شده که در فضاهای مجازی منتشر شده است. همچنین 10 استوری موشن از این اثر تهیه شده است.

شایان ذکر است، مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، آثار متنوعی همچون پوستر، نماهنگ، سرود و... تولید می‌کند که این آثار از صدا و سیما و همچنین شبکه‌های مجازی پخش می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

سامرا باید به کانون نشر فرهنگ انتظار در جهان تبدیل شود
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ولادت حضرت امام زمان(عج) در شهر سامرا، گفت: شهر مقدس سامرا باید به کانون نشر فرهنگ…

تلویزیون اینترنتی