.

بازخوانی و بازشناسی آموزه‌های دینی با نشست‌های «دین، نشاط، زندگی»

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: سلسله نشست‌های «دین، نشاط، زندگی»، همه روز از ساعت 18:30 در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

 1398/4/1 شنبه
  
2019-06-22T16:29:50+04:30

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت الاسلام مهدی حسن‏‌زاده با اشاره به اینکه نشست‌های «دین، نشاط، زندگی» با هدف تبیین روش‌های تربیت دینی، بازخوانی و بازشناسی آموزه‌های دینی و به کارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی و نیز بهره‌گیری از فرهنگ ائمه اطهار(ع) برای با نشاط شدن جامعه برگزار می‌شود، عنوان کرد: مراحل تربیت دینی فرزند، نقش الگو در تربیت، راهکار‌های گرایش به نماز، نقش تشویق و تنبیه در تربیت، علل پرخاشگری در فرزندان، مهرورزی با فرزند و کیفر بی‌مهری، منتظران واقعی، ارتباط موثر با همسر، فضای مجازی و خانواده و ... برخی از عناوین این نشست‏‌هاست که در طول تابستان به صورت روزانه برگزار می‌شود.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی افزود: سلسله نشست‏‌های «دین، نشاط، زندگی» هر سال از اواخر خردادماه آغاز و تا پایان شهریور ماه برگزار می‌‏شود و یکی از پرمخاطب‌‏ترین برنامه‌‏های اداره پاسخگویی به‌‏شمار می‌‏رود.
حجت الاسلام مهدی حسن‏‌زاده گفت: سلسله جلسات «دین، نشاط، زندگی» در هفته جاری با موضوع بررسی و تبیین مسائل روابط اجتماعی با حضور عموم زائران از ساعت 18:30 در صحن جمهوری برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین حدائق در این هفته به عنوان استاد کارشناس مباحث مربوط به ارتباط اجتماعی را تبیین خواهد کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.